Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Termesztett nönény/zöldség/gyü...

Rancorous kérdése:

Termesztett nönény/zöldség/gyümölcs eladásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Legyen szó magánszemélyről vagy őstermelőről, a termesztett árucikket, legyen ez például most paprika, hogyan tudnám vagyis inkább kinek tudnám eladni ? ( piacolás nélkül, biztos eladással )


Létezik-e olyan "szervezet" vagy felvásárlóhely akivel akár szerződéskötéssel, biztosan el tudom adni a megtermesztett javakat ? Keresgéltem a neten, de nem nagyon találtam ehez a témához kapcsolódó érdembeni válaszokat, ezért bízom benne, hogy akik olvassák, lesz köztük hozzáértő vagy olyan aki ezzel foglalkozik.


Nem tetemes mennyiségről lenne szó, nem több hektáros terület, szimplán egy normál méretű fóliasátor. És nem meggazdagodásról van itt szó, mint sokan ennek reményében vágnak bele, csupán egy öröklésből maradt gondozatlan telek hátsó kertjét szeretnénk minimális haszonnal művelni.


2017. nov. 7. 22:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!