Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nehéz a szombathelyi...

Mindenjó kérdése:

Milyen nehéz a szombathelyi Kanizsai Dorottya gimi infó-angol?

Figyelt kérdés
Nagy a nemek különbsége? Csak mert az infó szakon álltalában túl sok a fiú. Mennyire nehéz bekerülni? Gondolok itt arra, hogy kb mennyi az átlagos jelentkezés. Na és persze mennyire nehéz?

#továbbtanulás #Szombathely #KDG #Kanizsai Dorottya Gimnázium #Kanizsay Dorottya #SzombathelyiKanizsaiDorottyaGimi #KanizsaiDorottyaGimiInfóSzak
2017. nov. 9. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan nehéz főleg ha alapból konyítassz is az infóhoz valamennyit és ha jó tanárhoz kerülsz, a lényeg,hogy csöndben kell lenni az órákon mert azt nagyon nem szívlelik ha valaki óra közben beszél és szerintem a többi tantárggyal sem lesz különösebb gondod.Az persze szentigaz, hogy abba az osztályba több fiú jár, de vannak lányok is bőven, bekerülni pedig egy négyes átlaggal egészen egyszerű, még csak felvételit sem kell írnod. Remélem azért tudtam segíteni egy picit.
2017. dec. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!