Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már valakinek lumbágója?

Májkül májk kérdése:

Volt már valakinek lumbágója?

Figyelt kérdés
Egy hete egyre durvábban fáj. Gyógyszer,injekció csak csillapította ma elmentem egy csontkovácshoz. Tök jó kiropogtatott megkönnyebbülés volt de a fájás megmaradt amolyan izületi inkább nem olyan mint előtte és most egyre jobban fájnak az izületek. Helyre lett rakva egy bizonyos csípőcsont és éreztem is h jobb lett de ez az izületi fájás már elviselhetetlen lement a lábamba is. Volt már valakinek hasonló fájdalomban része?! Meddig tart a csontkovács utáni fájás? Mit csináljak a borogatáson kívül?

2017. nov. 9. 20:32
 1/8 anonim válasza:
Szia! Ha jól a helyére sikerült rakni akkor is a csontkovács utáni fájás 3-5 napig is eltarthat , érdemes azt a részt amit helyre kellett rakni jegelni 15-20 percig és ezt napi 2 szer esetleg ismételni, hogy a gyulladás minél hamarabb elmúljon.
2017. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia köszi szépen a választ most gyógyszerrel csillapítom a fájást de most teszek rá vmi jeges borsót vagy vmit 😊
2017. nov. 11. 17:26
 3/8 anonim ***** válasza:

a csontkovács kamu.

Évtizedek alatt, ha tönkretetted a tested, egy mozdulattal nem javítja meg.

A leggyakoribb, hogy a csontkovács még nagyobb sérvet csinál, ezért fáj már a lábad is.

Csak a hátedzés segít, felhúzás stb ...

2017. nov. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ne haragudj kedves kommentelő a házi orvos csak gyógyszert ír ami max csillapítja a fájdalmat de másfél centit volt kiugorva a csípőm ezt semmilyen gyógyszer nem teszi vissza sem gyógytorna. A gyógytorna majd most fog segíteni h erősítsek h a helyén maradjon. Tegnap voltam kontrollon sajnos megint kivolt ugorva de most reggelre sokkal jobb minden. Úgyhogy csak ajánlani tudom a csontkovácsot de ne legyen rá szükséged mert iszonyat fájdalmas ha már elkell menned hozzá 😊
2017. nov. 13. 06:06
 5/8 anonim ***** válasza:

kétlem, hogy orvosi szakszó lenne a csípőkiugrás amikor mindent latinul írnak, de ha csontkovács előtt után is ugyanaz a diagnózis akkor lehet semmit nem ér.

A csontkovácsolást a világon egyetlen orvos sem ismeri el, és valószínű masszírozásról ad számlát mert magyarországon ilyen tevékenységet tilos csinálni

2017. nov. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok orvos de mondjuk úgy h lumbágó akkor bár nem.ez a lényeg. Egyébként ne legyen ilyenbe részed de ha tilos Magyarországon a csontkovácsolás akkor szerintem tele lenne a börtön
2017. nov. 13. 08:43
 7/8 anonim ***** válasza:

:D

Te 30 körüli nő lehetsz ...

Nyilván a használtautó óráját se tekerik vissza, mert akkor teli lenne a börtön.

Nyilván senki nem megy 90-nél gyorsabban mert akkor tele lenne a börtön :D

2017. nov. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te írtad hogy Magyarországon tilos ilyen tevékenységet folytatni...érdekes módon rendelőbe voltam és semmi kamu nem volt benne sem sumák. Egyébként a 30 körüli tipped jó de sajnálom nem vagyok nő 😀 ha csajozni akarsz töltsd le a tendert vagy a badoo-t ;-)
2017. nov. 13. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!