Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen animációkészítő program...

Milyen animációkészítő programot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Saját szórakozás céljából keresek ingyenes , könnyen kezelhető , biztonságos animációkészítő programot . Akinek volt dolga ilyenekkel vagy tud nekem ajánlani ilyen programot , kérem írja le .

2017. nov. 10. 22:14
 1/2 anonim válasza:

Szia! Én kezdésként legelőször a Firealpaca nevű programmal kezdtem el animálni, de utána rátértem a TvPaint-re, mert az kifejezetten az ilyen célokra van tervezve. A Firealpaca is, de vele leginkább rajzolni lehet meg GIF-eket csinálni (természetesn ez is egy jó program animáció szempontjából). Ismerek még egy animációs programot, a neve Clip Studio Paint. Még nem nagyon próbálkoztam a programmal, de azt tudom, hogyha komolyabban belekezdenél az animációkészítésbe, akkor talán ezt a programot tudom ajánlani.


Röviden: Szerintem kezdj el animálni legelőször a Firealpacával. Ha kedved tartja, akkor pedig próbálkozz szerintem a TvPaint-tal is. Erről a programról láthatsz rengeteg Tutorialokat Aaron Blaise-től.


Linkek: -Firealaca: [link]

-TvPaint: [link]

-Clip Studio Paint: [link]


Tudnivalók:

Firealpaca: -teljesen ingyenes

-könnyen kezelhető

-rajzolóprogram is egyben


TvPaint: -fizetős animációs program

-ingyenes próbaverziója örök, de akkor nem

lehet még elmenteni, amit csináltál vele


Clip Studio Paint: -fizetős program

-próbaverziója 1 hónapig tart

2017. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget :) . Ki fogom próbálni a firealpaca-t , a többit valószínűleg nem :D .
2017. nov. 11. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!