Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Keménykedő roma gyerekkel mit...

Keménykedő roma gyerekkel mit csináljak hogy visszavegyen a lendületből?

Figyelt kérdés

(Röviden van egy kis "roma" gyerek a "legrosszabbik" fajtából)A suli kezdete után kb 4 héttel került abba suliba ahova most járok.(9.osztály)Az első héten csak bemutatkoztunk egymásnak és pár szót váltottunk.(Nem vagyok nagyon beszédes típus :D)És mellesleg már az első nap amikor megismertem már eldöntöttem elkerülöm a társaságát.

Szerintem mivel látta hogy visszahúzódóbb és vékony gyerek vagyok így kiváló célpont vagyok neki/nekik.Mivel a haverja is rám szállt.Röviden elmondták hogy nem tetszik a képem nekik.(Ezt is úgy mind egy kutyának)És többször is megmondták hogy "szétvernek".Én semmi olyat nem mondtam a szemükbe se a hátuk mögött ami erre okot adna.Mivel a "legrosszabb" fajtából valók ezért kés minimum van náluk ezért a bunyó nem lenne megfelelő meg utána már anya,apa,testvér,rokon,barát,falú rám jönne.Ha beszélnék egy tanárral és esetleg ki is rúgnák utána is jönne az egész család,rokonság rám.Ha meg nem rúgják ki akkor is tuti rám jönnek mivel beköptem a tanárnak.Azért még nem olyan durva a helyzet hogy rendőri segítséget kérjek.Mi lenne a legjobb megoldás hogy lepattanjanak rólam?

(Azért nem vagyok olyan rossz helyzetbe hiszen van 2 bátyám és nekik is van tágas baráti körük ha olyan probléma lenne.



2017. nov. 10. 22:53
 1/5 anonim válasza:
87%
Esetleg az iskolában barátkozz össze olyanokkal,akik nem annyira visszahúzódóak,mint te,legyetek a haverokkal egy csoportban a szünetekben,próbáld kerülni a kis féreg társaságát. Ha iskolán kívül esetleg keménynek érzi magát veled szemben,akkor viszont szólj a testvéreidnek,tanároknak. Ez a humánus módja. De ha nem akarsz sz...rozni,van ásó és klórmész :) 29/N
2017. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gelazso ***** válasza:
66%
olyanról már hallottál hogy rendörségi feljelentés?
2017. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felnyomod mindet a yardon mert patkányok , keresel vadabb arcokat akik leverik őket . Elkezdesz önvédelmet tanulni és veszel paprikasprét . Patkány mind és csak hordába kemények , ezek mellé ne áll a faterjuk senki csak hazudják vagy ezt hiszed .
2017. nov. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el az ofőnek minél előbb úgy, ahogy itt leírtad. Csak akkor tud igazán segíteni, ha a kezdet kezdetétől tudja, hogy mi van, mert csírájában kell elfojtani az agressziót. Mindenki mással is kiszúrsz, ha nem szólsz.
2017. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat átgondolom melyik lenne a legjobb megoldás!
2017. nov. 11. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!