Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feltöltöttem steamre 50 eu-t...

Zetenyseres kérdése:

Feltöltöttem steamre 50 eu-t de nem vettem figyelembe, hogy az a másik fiókom, mert már késő bolt és fáradt is voltam. Valahogyan áttudom tenni minnél kevesebb veszteséggel a pénzt a másik profilmra?

Figyelt kérdés

2017. nov. 11. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet kivenni a fiókról az egyenleget, így nem.

Illegális módszer van rá, de nagyon nagy az átverés veszélye: veszel 50 euró értékben valamit a piacról és azt a rendszert megkerülve megpróbálod paypal-en keresztül eladni. Viszont neked üres csereajánlatot kell kapnod, tehát engedélyezed és visszaigazolod hogy 50 euró értékű tárgyat átadsz és cserébe ne kérsz semmit. Majd várod hogy a vevő paypal-en fizessen érte.


Ha nem fizetnek akkor a Steamen nem tehetsz panaszt mivel önként adtad át a tárgyat, plusz a szabályt sértve üzleteltél vele.

2017. nov. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges, ha meg akarsz venni valamit, akkor elajándékozod a másik accountodra. Pénzt feltötött egyenlegből ha jól tudom, nem lehet ajándékozni, de játékot bármennyit.
2017. nov. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!