Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Karácsonyra kinéztem egy...

Karácsonyra kinéztem egy elektromos gitárt magamnak interneten, viszont a bolt ahol kapható az ország másik felén található. Szerintetek mennyire kockázatos netről, láttatlanban megrendelni a gitárt?

Figyelt kérdés
Sürgős lenne a kérdés, válaszaitokat előre is köszönöm!!

2016. dec. 4. 22:43
 1/7 Waff ***** válasza:

Üdv!

Ha van rá visszavásárlási garancia akkor nincs kockázata.

Egyébként milyen gitárról van szó, valami ritkaság?

2016. dec. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Visszaküldheted ha van valami problémád vele.

Sőt. igazából ha nincs problémád akkor is törvény szerinti jogod bizonyos ideig visszaküldeni, és kötelesek visszafizetni az árát, tehát megnyugodhatsz:)

2016. dec. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!! :) 1. kommentelőnek: megnéztem jobban az oldalt és a gitárra van 2 év garancia, egyébként nem ritkaság, csak egy kezdetlegesebb gitár, mert ez lenne az első elektromosom

2. kommentelőnek: Ezt eddig nem is tudtam, tényleg megnyugtattál. :D Köszönöm mégegyszer mindenkinek!

2016. dec. 5. 10:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát azért keress egy havert aki ért hozzá mert pl ránézésre nem biztos hogy te megmondod hogy baj van vele, márpedig az olcsókkal szokott lenni nem kevés. De amit a többiek is írtak igazából max a visszapostázás költségeit bukod mert netes vásárlásnál 8 napig elállhatsz a vásárlástól.
2016. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! :) Úgy gondolom, hogy mindenhol ahol tudtam utánanéztem a gitárnak, szerintem nem lesz vele gond, de ha véletlen mégis akkor visszaküldöm.
2016. dec. 5. 20:55
 6/7 IcecreamPanda! válasza:
100%
3 gitárom van, abból kettőt rendeltem netről, mind a kettő Németországból jött, és az egyikkel sem volt probléma. Szerintem nem fog sérülni szállításnál, ha a gitár alapból rendben van, akkor nem nagyon lesz vele baj, de érdemes hangszerészhez vinni minden új gitárt, hogy megnézze/beállítsa a nyakát, a húrok magasságát, stb.
2016. dec. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, a választ. Azóta meg is érkezett a gitár, baja nincs, viszont azt tapasztalom, hogy vmi nincs rendben vele, úgyhogy megfogadom a tanácsot és elviszem, hogy beállítsák.
2016. dec. 13. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!