Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már régóta szeretnék külföldre...

Már régóta szeretnék külföldre utazni, ezért úgy gondoltam, hogy mivel még iskolába járok nyáron vállalhatnék munkát külföldön, valakinek tapasztalata van ilyenben?

Figyelt kérdés
Esetleg ismertek jó helyeket ahol ti vagy ismerősötök volt és én is oda tudnék menni? Egyáltalán hogyan működik ez az egész? Egyébként tavasszal leszek nagykorú, szóval azzal talán nem lesz gond és középszinten beszélek németül és angolul is.

2017. nov. 11. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

"ismertek jó helyeket ahol ti vagy ismerősötök volt és én is oda tudnék menni"


Ismeretlenek ismerősei ajánlása alapján képes lennél nekivágni???!!! Egyenes út a szexrabszolgaságba.


Ha nem valamilyen megbízható(!!!) szervezeten keresztül akarsz menni, akkor csak olyanra hallgass, akit te magad személyesen és jól(!!!) ismersz, pl. rokon, és már ő maga (nem valami ismerőse!!!) dolgozott x helyen.

2017. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
természetesen jobban is utána néznék a helynek, hogy nehogy szexrabszolgaként végezzem... de köszönöm az aggódást
2017. nov. 11. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!