Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az árt a mellemnek ha több...

Az árt a mellemnek ha több napig egész nap nincs rajtam melltartó?

Figyelt kérdés

2017. nov. 11. 18:24
 1/6 anonim válasza:
Csak annyit árt hogy lógni fog a melled a kelleténél is jobban. Mivel a melltartóban lévő "vasak" fentebb tartják a melled. Ha ez az anyag nem tartaná akkor nagyon lógnának a melleid, és az én szerintem visszataszító. Nem szép látvány ha a nagy mellek nagyon lógnak mint a tehén tőgye.. Nah meg eléggé rossz érzés az szerintem ha valami nem tartja az ikreket és csak lógnak a pólónk alatt. Nekem zavaró szokott lenni.
2017. nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
16%
Nem értek egyet előzővel nincs szebb látvány a melltartó nélküli mellnél akár nagy akár kicsi
2017. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont akkor lóg jobban, ha állandóan tartod, és nem érvényesül a természetes tartása.


Amúgy csak szólok, hogy a melltartó pár 100 éves találmány, és a Föld nagy részén ma sem ismerik.


Aztán mégsem lóg a nők többségének a melle a földig.

2017. nov. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amúgy engedj meg egy kérdést: van már C-s melled?

Mert ez alatt a saját súlyától az életben nem fog lógni.

2017. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
3-as megírta a frankót. Sajnos, manapság erről semmit sem tudnak a csajok, így aztán igencsak gyenge szövetek tartják csak a mellüket. Tudjátok, amire nincs szükség, az elsatnyul.
2017. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Scav ***** válasza:
69%
Jól írják fent. A jelenlegi kutatások alapján a melltartó folyton "tart". Így a kötőszövet közötti idegek sem kapnak jelzést, így elernyed, elhal az a rész, ami hivatott tartani. Ha hagyod lógni, azzal ösztönzöd a testet, hogy oda is kéne némi fejlődés, kollagén, kötőszövetpótlás, mert mégis csak tartani kell. Szóval ha teheted, akkor ne viselj melltartót (otthon, munkahelyen télen pulóverrel eltakarva, stb.) hogy ezzel is fenntartsd a tartást.
2017. nov. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!