Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti miért viseltek...

Ekvinitus kérdése:

Lányok ti miért viseltek egész évben szinte kivétel nélkűl valamennyien melltartót?

Figyelt kérdés
Az hogy egy nagy a nagy mellekhez szükséges az érthető mert megemelve tartja a mellet, formát ad, stabilan tartja mozgás közben gondolom legalább is így van. De akinek olyan méretű hogy sem űlve sem állva nem "lóg", nem beszélve arról akinek extra kicsi, miért van szüksége a melltartóira? Nem kényelmesebb anélkűl?

2015. febr. 1. 13:53
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok felsőm van, ami fehér, és átlátszana, ha nem vennék alá semmit. Plusz borzasztóan zavar, hogyha hideg van, vagy bármi, hogy átüt a mellbimbóm. Persze hogyha a boltba megyek le nagykabátban, nem veszek föl, és amint hazaérek, leveszem, mert elkezd idegesíteni, itthon sokkal jobb nélküle.
2015. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
nehogy átvillanjon a mellbimbó a ruhán keresztül, meg azért jobb formát ad (nem a pushup-ra gondolok, hanem a simára, max kis szivaccsal)
2015. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
57%
de kényelmesebb....látszik, hogy egyáltalán nem érted a lányokat. nem értesz te ehhez. :D azért hordjuk, hogy szebb formát adjon esetleg push-uppal emelje, nagyobbá tegye, és, hogy tetszünk a buta fiúknak, akik tapasztalataim szerint ismerkedésnél a külső tulajdonságainkra figyelnek. a kismellű lányok egy push-up melltartóval magabiztosabbak, már csak az önbizalmuk miatt is vonzóbbak az említett melltartóban.
2015. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Én el nem tudnám képzelni, hogy melltartó nélkül kilépjek az utcára, pedig extra kicsi mellem van. Annyira, hogy a jó kis hazudozó push-up melltartók nélkül nincs az a felső vagy ruha, ami ne állna idiótán rajtam, és ezt sajnos nincs elég önbizalmam felvállalni. A másik meg hogy tényleg átüt a ruhákon, és nem is tudom, szerintem elég fura hatást keltene, ha egy divatos fiatal lány csak úgy lazán melltartó nélkül rohangászna bármerre emberek között.
2015. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
A-s méretem van, azért hordom mert kényelmesebb vele, mint nélküle. Attól hogy kicsi, még az is mozog.... Nincs odabetonozva....
2015. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem elég, hogy kicsik a melleim, de még formája is rossz, melltartóban legalább elviselhetően néz ki. Plusz ha hiszed, ha nem, még egy kis mell is tud fel-le ugrálni sétálás és lépcsőzés közben. De a legfőbb fok, az a hozzád hasonló férfiak és fiúk sokasága, már a nézésükből meg lehet mondani, hogy perverzek (nem azokra gondolok akik csak rám néznek, velük semmi bajom, de vannak akik hosszasan bámulnak beteg arckifejezéssel) úgy néznek mintha valami szexuális tárgy lennék, pedig még csak kihívóan se öltözöm. (tornacipő, farmer, póló)

Nem fogom Neked és hozzád hasonló emberek élvezeti szintjét növelni, azzal, hogy melltartó nélkül flangálok majd a városban. Élvezkedjezek otthon a négy fal között.


Láttam már több kérdésedet is kérdező, ebből gondolom, hogy szexuálisan kissé defektes vagy, amivel nem is lenne gond, ha csak otthon akarnád megélni a vágyaidat.

2015. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
84%
Egy minőségi melltartó viselését nem érzed meg. Ezért nem a kínaiban kell venni 500 forintért. Tehát nem kényelmetlen a viselése. Ellenben a kis mellre is hat a gravitáció, aminek következtében tartás nélkül hagyva hamarabb ereszkedne meg. Mert ugyebár a kicsi is fog lógni, csak kevésbé látványosan, mint egy nagy. Tehát ebből a szempontból is ajánlatos a melltartó viselése. És akkor ott van még az is, hogy átlátszanak a felsők, valamint, hogy szeretnénk, ha nagyobbnak látszana, ugyanis manapság a csapból is a hatalmas csöcsök folynak, így a legtöbb kismellű nő komplexusos a mérete miatt.
2015. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
47%
így van, normális melltartót kell venni. a kérdező vagy férfi vagy nem tudom.... :D
2015. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Az önbizalom hiányos lányoknak elmondom hogy a mellméretüknek nincs köze a szépséghez. Megismétlem, és jegyezzétek meg ha javasolhatom, nincs köze a mellmérethez annak hogy milyen hatással vagytok egy férfira. Saját nevemben annyit tudok mondani hogy inkább egy nőies de gyakorlatilag teljesen lapos lány mint egy professzionálisan, plasztikával megnagyobbított mellű. A legkisebb bizonytalanság nélkül az előbbit választanám. A másik probléma amit írtok valamennyien hogy átüt a polón egyéb felsőkön a mellbimbó.

Szerintem semmivel nem mutat többet egy ilyen felső mint egy szűk nadrág vagy a strandon egy bikini ami bevág és megmutatja, kiemeli a formáját a két comb találkozásánál lévő szépséges testrésznek. Én ugyan nadrág ellenes vagyok de ilyet azért lehet látni.

Szóval ha lent szabad, akkor fent sem kellene gondot okozzon az hogy áttűnik a ruha alatti testfelület.

Gyerek koromban emlékszek teljesen természetes volt nyáron a vékony felső alatta semmi viselet. Sokszor nem csak a bimbó hanem a bimbó udvar is tisztán kivehető volt.

Nem csináltak belőle gondot a lányok. Persze lehet akkor még nem volt annyi beteges tekintetű akárki mint manapság ahogy a 6-os válaszíró említette. 6-os válaszodhoz még annyit, annak ellenére hogy defektesnek tartasz köszönöm a részletes válaszod! És a többieknek is természetesen!

Szóval nagy-nagy magabiztosság, egy kis extroverzió, ami olyan személyiség aki a kűlvilágnak szereti megmutatni magát,és nézzetek át a zavarodottan bámulókon! Jön a tavasz hagyjátok otthon nyugodtan a melltartót! Biztosan jobban fogjátok érezni magatokat az igaz hogy csinos, de szorító, kényelmetlen,csúszkáló fehérneműben!

2015. febr. 1. 17:28
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Mert akármilyen hihetetlenül is hangzik, de egy megfelelő melltartó sokkal kényelmesebb viselet utcára, nem "ugrál " a mell, szebb formát, tartást ad, kivágott felsőben szebb, esztétikusabb látvány, mintha átütne a mellbimbó. Ígyis sokszor a mellünket bámuljátok -ami "természetes "-, de még ha pluszban átlátszana a bimbó, le sem lehetne vakarni onnan a tekinteteket, nő létemre én is megbámulom, ha valakinek átlátszik.
2015. febr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!