Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az új Mazda...

P83 kérdése:

Mi a véleményetek az új Mazda CX 5-ről és úgy általában a Mazdákról?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak akiknek van saját tapasztalatuk a Mazdákról, illetve az a szerencsés aki már vezette az új Mazda CX5-öt.Úgy hallottam a Diesel verzió sokkal jobb belőle mint a benzines.

2017. nov. 12. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem mész el tesztvezetésre?
2017. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tervben van, de azért megkérdezhetem mások véleményét??
2017. nov. 12. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Mazda 3 van 1.4 motorral, 2008 -as évjárat. Újonnan vettem anno. Eddigi legjobb autóm én azt mondom 9 év és 100000 km után. Soha semmi problémám nem volt még az autóval, a kötelező olajcseréken kívül még szerelőt nem látott. Ami az eddigi autóim után feltűnt a Mazdában, az az elképesztően precíz kormányzás. Imádom vezetni, mellette kiemelkedően megbízható autó. Az új Mazda CX5 pedig még sokkal jobb autó lehet mint az én első generációs hármasom. Szóval összegezve: ha Mazdát veszel biztosan jól döntesz! :-)
2017. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3-a köszi a korrekt választ! :)
2018. febr. 22. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!