Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen programokat tudtok...

Milyen programokat tudtok Veszprémben?

Figyelt kérdés
Az elkövetkezendő jópár évemet Veszprémben fogom tölteni, milyen programokat tudtok ajánlani? Amit itt tényéeg érdemes megnézni, ahova mindenképp menjek el, akár közeli helyejre túrázni, vagy akár a városban programokra? Ismertebb helyeket is írhattok, meg olyanokat is, ami esetleg kevésbé ismert, de szerintetek érdemes megnézni. Köszönöm előre is :)

2017. nov. 12. 15:15
 1/3 anonim válasza:
Attól függ kinek pl.: családnak az állatkert vagy a veszprémi vár, ha mondjuk haverokkal mennél akkor a Kossuth utcán (vagy sétáló utca) rengeteg hely van pl.: Johnny's vagy a McDonalds (kórház mellett van) vagy ha mondjuk bulizni akarsz menni akkor az Expresszót, Bliss vagy a DC clubot tudom ajánlani. De attól függ milyen az érdeklődési körök mert ha mondjuk műveltebb, érettebb programra gondoltál akkor Hangvilla vagy Petőfi Színházban érdemes elmenni (nagyon jó előadások vannak). Ja és ha túrázni mennél az állatkert mellett van a gulya domb ahol van egy nemrég felújított kilátó és ha van kutyád oda vigyed sétáltatni meg van kutyafuttató. Remélem segítettem ;)
2018. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja azt kifelejtettem, hogy ha mondjuk haverokkal mész valahova akkor a Balaton Plázában ott van mozi(CinemaCity), éttermek (van pizzázó, kínai, thai kaja stb.) még ha mondjuk sportolni akarsz van a stadion(VEDAC), mellette tenisz pálya és Veszprémben belül még ki Veszprémből bicikli út(Szentkirályszabdja meg Nemesvámos felé) el mehetsz jégkorizni vagy hokizni (amúgy az Intersport jégpálya a Veszprém Aréna mellett van) és van hoki meg kori csapatuk is (Jéglovagok/Jégtündérek) nagyon sok helyen lehet táncolni (keress rá interneten), de komolyan mindent: Hipp hopp, Acro Dance, balett. Vannak különböző harcművészetek (judo,aikido, karate, boksz) csak ezeket pontosan nem tudom hol vannak.
2018. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Amúgy hány éves vagy,mert akkor úgy ajánlom a programokat. És fiú vagy lány?
2018. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!