Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri 18 alatt lottózni?

Megéri 18 alatt lottózni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és múlt héten nagyon úgy éreztem, hogy fel KELL adnom egy szelvényt, mert biztosan teli találatom lesz az Eurojackpoton. Hát valakinek lett, de nem nekem. 2 számot találtam el és azért nem jár semmi. Na de a lényeg az, hogy vajon megéri e azt a sok bajlódást, hogy valaki ismerőssel/rokonnal megvetesse a szelvényt + utána ha szerencséje volt és nyert, akkor átvetesse a nyereményt. Ez főleg a nagyobb, millós nyereményeknél gáz. Poénkodtam a barátnőmnek, hogy ha nyerek akkor elmegyünk Balira és LEFOTÓZTA "biztosításképp" a szelvényemet. Oda szeretnék kilyukadni, hogyha hasonló helyzetbe kerül valaki mint én és véletlen nyerne akkor az adott barát tudna arról, hogy mennyit nyert, leszarná, hogy a másik anonym szeretne maradni és valószínűleg elmondaná pár embernek, akik szintén elmondanák és így tovább. + a nyeremény felett sem gazdálkodhat az illető, mert (tudtommal) autót, ingatlant nem vehet és szülői engedély nélkül nem utazhat el más országokba. A hotel foglalásokról nem tudok nyilatkozni. A lényeg, hogy örülök, hogy nem nyertem, mert akkor valószínűleg mindenki tudna róla + még van ez az évem a suliból és úgysem tudnék arra koncentrálni.:D Szóval szerintem megvárom júni elejét (szülinapom) és újra szerencsét próbálok és akkor ha nyerek (akár csak pár ezer ft-ot) nem kell majd másoktól függenem. Nektek mi a véleményetek?
2017. nov. 12. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Játékelmélet megállapítja hogy ritkán pl havi 1 db szelvény esetén érdemes kockáztatni . Mániákusan sok pénzt kiadva már függőség alakul ki mert az eddig elvesztett pénzt is vissza akarják szerezni miközben folyamatosan vesztenek egyre többet ...
2017. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban jársz, ha nem játszol. Veszíteni fogsz, és ilyen fiatalon nem ismered még a mértéket.
2017. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!