Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lépjek vagy ne lépjek?!

Lépjek vagy ne lépjek?!

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok és iskolát szeretnék váltani. Lehet hogy ez túlságosan elhamarkodott döntés lenne de úgy gondolom hogy három hónap alatt eléggé kitapasztaltam az új sulimat. Nem az iskolával van bajom hanem a beilleszkedéssel. Vannak barátaim de egyedül érzem magam sokszor. Reggelente mindig úgy kelek meg megyek be a suliba hogy görcsöl a gyomrom meg feszengek. De nem a tanulás miatt hanem ahogy említettem a beilleszkedés miatt. Van egy másik suli ahová a barátnőm jár akit ovi óta ismerek és legjobb barátnők vagyunk meg két lány akivel szintén barátok vagyunk mert egy általános suliba jártunk mind a négyen. Plusz abból az osztályból két emberrel már beszéltem is és nagyon jó fejek. Csak nem tudom hogy mit tegyek. Attól félek hogy meg fogom bánni. Ahova jelenleg járok az volt az álomsulim hatodik óta és most egy kicsit csalódtam benne...És most nem tudom mit tegyek

#Suliváltás;beilleszkedés
2017. nov. 12. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát lépj ami neked jo
2017. nov. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!