Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl a rengeteg...

Hogyan lépjek túl a rengeteg rossz dolgon amit tettem, illetve ami történt velem?

Figyelt kérdés
Rengeteg dolgot tettem fiatalabb koromban, 2-3-4 éve, amiket azóta teljes mértékben megbántam. Sajnos olyan ember vagyok, aki túlaggódik mindent és nehezen felejt. Mindennapom úgy telik, hogy azon gondolkodom, mi lett volna, ha mindent másképp csinálok, ha nem hibázok ennyit... Mindig arra jutok, hogy túl kell lépnem ezeken a dolgokon és örülnöm kellene inkább, hogy végre rájöttem mi a helyes. Bár még most is vannak dolgok, amikkel kapcsolatban rossz döntéseket hozok... Hogyan kezdjek új életet? Hogyan zárjam ki a rengeteg rossz dolgot? Vagy ha nem is tudom elfelejteni, mit tegyek, hogy ne folyásolják be ennyire az életemet a múltbéli rossz döntéseim?
2016. dec. 17. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Soha ne akard elfelejteni a rossz dolgokat, mert akkor ismet elkoveted ugyanazokat a hibakat. Emlekezz, es tanulj beloluk.
2016. dec. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, miket tettél. Nigerben őslakosokat öltél, megcsaltál valakit, négy éve még zsidókat rejtegettél, mindegy. Nyílj meg valakinek, akiben bízol. Ha nem olyan a dolog, hogy ha internetre kerülne, már köröznének is, akkor ide is kiírhatod, lévén ez anoním + plusz a sok trollon kívül olyan is lesz, aki segít.
2016. dec. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló pedig a hajára kenhetné a 70%-át, mert aki egy ilyen kérdésre ilyen átlagos közhellyel (nem csak, hogy átlagos, de annyit sem ér, mint az én válaszom.) tud válaszolni, az annyit is ér, hogy Lázár János szóhasználatával éljek.
2016. dec. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!