Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék ilyet vásárolni...

Hol tudnék ilyet vásárolni vagy készíteni?

Figyelt kérdés

[link]


A képen látható kis stresszoldó rózsaszín babát, régebben vásároltam egy közértbe, a barátnőmnek. Sajnos az idő múlásával, a baba külső gumis anyaga megadta magát és kiszakadt. És a benne található formálható fehér por kiömlött.

Szeretném meglepni őt egy ilyen babával ismét , de nem találtam sehol az interneten .

Hogy tudnék ilyet vásárolni , esetleg csináltatni valakivel , vagy magam megcsinálni ?

Köszönöm a válaszokat előre is.


2017. nov. 12. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerű lufi megtöltve liszttel ugyanúgy működik mint az eredeti (ha azt eleve nem így csinálták :D)


Asszem lehet kapni ilyen vastagabb gumijú lufit is, ami nehezen durran ki (esetedben szakad szét) és tovább "életben marad" a drága :D


Csinálj jó dús hajat, hogy ne látszódjon a szája a lufinak.

2017. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1) Fogj egy lufit

2) egy pet palackba tölts lisztet

3) fújd fel a lufit, el ne engedd (nem kell nagyra)

4) A lufi "száját" tedd rá a palackra, és kezd el ütögetni. (Még mindig legyen felfújva)

4) mikor látod hogy can benne elég, óvatosn húzd le az üveg szájáról, és ereszd le.

5)közsd meg

6)végy egy másik lufit,(ne fújd fel), és vágd le azt az egyenes részét, hogy csak az a kerekebb darab maradjon meg.

7) Amit most levágtál, próbáld meg tráilleszteni a lisztes lufira, húzd rá, hogy takarja a csomót

8)díszítsd és élvezd ^^

2017. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!