Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Film címe? Yo. Tube-on gimisro...

Film címe? Yo. Tube-on gimisromantikus film. Utálták egymást, a csaj felolvasta aversét és akkor vette észre igazán a pasi. Könyvtárban írt a füzetébe ésodaadta a csajnak így kezdtek el kommunikálni. Később irodalomórán versekben üzentek egymásnak.

Figyelt kérdés
Suli után elsodródtak egymástól,évek távlatával találkoztak,soha nem jöttek össze igazán.Mindig közbejött valami,valaki.Utolsó jelenet mosdóban.Angolul láttam,nincs magyarul.

2017. nov. 12. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán a Gumitarzan
2017. nov. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a Gumiterzan, gimis film vagyis minimum 15,16 évesek a karakterek.
2017. dec. 12. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor ötletem sincs. Esetleg a Holt költők társasaga
2017. dec. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet,de sajnos nem. A Holt Költők Társasága nem igazán a romantikáról szól, inkább az önmegvalósításról. Illetve arról, hogy próbáljunk valami célt kitűzni önmagunk számára és rájönni, hogy kik is vagyunk valójában. Mi tesz igazán boldoggá minket(= az egyik srác színész akart lenni a filmben) és merjük azt vállalni, még ha a környezetünknek= (a filmben a szülők) nem is tetszik.
2017. dec. 29. 00:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudod,hogy milyen nemzetiségű film? Emlékszel egy karakter nevére?
2018. jan. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Áh, sajnos nem. :(
2018. jan. 7. 23:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Évekkel ezelőtt láttam.
2018. jan. 7. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!