Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor most nekem annyi?

Akkor most nekem annyi?

Figyelt kérdés

Egy ideje felszoktam lépni a Tor böngeszővel (VPN programmal mellékelve) A Darkwebre.

Igazándiból csak kivancsisagból, mivel eléggé felvolt hypolva az interneten. Forumokon járkaltam es többször láttam magnet linkeket, amelyeket a bittorent segítségével töltöttem le. Igazándiból nem is néztem meg első alkalomkor a letöltött tartalmat , csupán 1 het múlva, amin elég csunyaságok voltak. Aztán meg kiváncsibb lettem es elkezdtem keresgélni, hogy megis mik találhatóak meg itt.

3 szor mentem fel összesen. Ebből kettő alkalomkor töltöttólem le illegális tartalmat.

Utananéztem ma a bittorent es tor kapcsolatának és nem túl rózsás. Elvileg a magnet link3k segítségevel a netszolgáltaó simán megtudja nézni mit is töltöttem le és mit neztem meg.

Figyelmes lettem, hogy 10 napja nem fizettük be a netet, de meg mindig van es fogyelmeztetès sincs. Azon goldolkodok, bogy nem e megszeretnek figyelni az adatforgalmamat az internetszolgáltató es ezért nem vagta le a netet? Ez nem e olyan "lehallgatas" fele dolog? 14/F

Most rendkívűl bevagyok szarva. Lassan hányok is, a fejem az ijjedségtől csak úgy hasogat.

Nagyon félek, őszí tén megbantam hogy használtam a tort. Szerintetek valóban vegem?



2017. nov. 12. 23:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
:O
2021. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!