Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A héten lesz a dédmamám...

P.szabina1223 kérdése:

A héten lesz a dédmamám temetése. Ti vennétek be valami nyugtatót? És ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
Elég közel álltunk egymáshoz és félek, hogy nagyon meg fog viselni a szertartás. Van egy fél éves kislányom, de már nem szoptatok, viszont miatta a temetés után is helyt kell állnom, nem szeretnék összezuhanni. Tanácsokat szeretnék, köszönöm.

2017. nov. 13. 11:45
 1/5 anonim válasza:
89%
Ne vegyél be semmit. Ez a gyász folyamata.
2017. nov. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Részvétem! Nem vennék be semmit, soha nem bunkózom magam zombivá, mindent át kell érteni, meg kell érteni. Az élet és a halál összetartozik, ezek a törtnénések segítenek ezt megérteni.
2017. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a választ!
2017. nov. 13. 13:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Az orvos adni fog. Elmondod haziorvosodnak, hogy megvisel teged. A gyereknek is jobb, ha kiegyensulyozott vagy. Tudod, o meg egeszen apro koraban is eszreveszi, ha anyu szomoru.
2017. nov. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, végül is nem vettem be semmit. El sem jutottam a háziorvoshoz, a mamám gyógyszereiből meg nem akartam kérni, azt mégsem nekem írta fel az orvos. Nem volt könnyű, de így is ment a dolog :(
2017. nov. 15. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!