Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 eves lany vagyok es sulyos...

13 eves lany vagyok es sulyos depresszioban szenvedek. Mostanaban eleg sok alkoholt fogyasztok, cigizek es vagdosom magam nem is kicsitt. Sokszor bepanikolok es felek hogy nyugtatot kell szedjek. Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés

#13 eves lany vagyok #sulyos depresszioban szenvedek
2015. febr. 8. 23:12
 1/7 anonim válasza:
mi a baj?
2015. febr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj a szüleidhez és pszichológushoz.
2015. febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A hangulatodon sokkal többet tud javítani egy beszélgetés a barátaiddal, játék (még mi is szoktunk játszani, 20 év fölött! :) ).

Ha a suliban van valami gond, mondd el a szüleidnek. Ha a szüleiddel van gond, valahogy próbáld elmondani nekik (nekem az egyik nem volt hajlandó tudomást venni róla, de a másik meghallgatott és igazán sokat javult a helyzet).

2015. febr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
talán tedd le a cigit és az alkoholt
2015. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitsegeteket es hogy tudtatok tanacsot adni!!! :) :)
2015. febr. 9. 21:24
 6/7 anonim válasza:
ne igyál alkoholt ne cigizz ne vagdosd magad foglalkozz a tanulással és nem kell nyugtatót szedned!
2015. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Jobban vagy mára?

Remélem!

2016. júl. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!