Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez milyen kabitoszer lehetett?

Ez milyen kabitoszer lehetett?

Figyelt kérdés

Szombaton baratnommel elmentunk egy ismerosom szuletesnapjat unnepelni az egyik kocsmaba a varosban

Tok jol ereztuk magunkat, aztan odajott 2 szamunkra ismeretlen csavo,meghivtak minket 1-1 vodkaranacsra

Tehat osszesen 3 vodkanarancsot ittunk egesz este alatt, meg een egy kicsi sort

Maskor sokkal de sokkal tobbet szoktunk inni ennel es nem szokott lenni semmi bajunk,legalabbis ilyen szintu nem..

Reggel6ig porogtem,alig birtam elaludni, masok szerint nagyon agressziv voltam, osszevesztem az egyik ismerosommel szinte neki akartam menni, nem birtam leallitani magam

Kovetkezo nap,azaz tegnap olyan szinten rosszul voltam hogy azthittem meghalok, hanytam tobbszor is, a fejem szetszakadt teljesen, hallucinaltam, de fogalmam sincs hogy lehetett ez, mitol

Meg van egy utes a fejemen, a kisagyamnal mintha leutottek volna de nincs rajta seb csak fel van dagadva...

Szerintetek mi lehetett ez? Bekabitoszereztek volna?

17/L

Ja es az a fura hogy a barátnőm akivel voltam, ugyanezeket érezte a hallucinaciot kiveve

Köszönöm a valaszokat előre is :)


2017. nov. 13. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ráadásul elfelejtettél írni is tőle. Veszélyes szer.
2017. nov. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom, rendkivul sok ertelme volt ennek a hozzaszolasnak kedves 1es

En segitseget kertem, ha nem tudod mirol van szo akkor azert ne gyere ide hogy kotekedj.

Koszi...

2017. nov. 13. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2017. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!