Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani szilveszteri...

Tudnátok ajánlani szilveszteri házibuliba játékokat?

Figyelt kérdés
A játékot úgy értem,hogy olyat amibe inni kell. Idén szilveszterkor házi buli mellett döntöttünk a barátaimmal és nagyon nem jut eszünkbe semmi ötlet. Olyanokra gondolok például mint az orosz rulett stb..

2017. nov. 16. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Jah, orosz rulett. Az jó játėk, főleg rėszegen. Idióta.
2017. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te most le idiótáztál?
2017. nov. 16. 20:29
 3/4 A kérdező kommentje:

Amire én gondoltam az az,hogy 4 ember játsza. Mindenki kap egy felespoharat, kivéve a hunyó. Ő kimegy a szobából, a többiek meg töltenek egy pohárba vodkát a többibe vizet. Ekkor a hunyó bemegy a többi játékos egymás után lehúzza a piáját, a hunyónak meg ki kell találnia ki itta meg a vodkát. Ha talál mindenki iszik egy felest, az is aki az előbb a vodkát itta. Ha nem találja ki a hunyó iszik egy felest.

Mert biztos szilveszterkor az igazi orosz rulettet fogjuk játszani. Hát mondhatom te vagy idióta.. gyökér

2017. nov. 16. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy ötletem.

Mi sítáborban játszottuk ezt.

Vegyetek vodkát/whisky-t (ami van), és üljetek körbe 4-en egy palackot, pörgessétek meg, és akire mutat, az iszik egy kupaknyit húzóra

2017. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!