Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek elmenni egy szilveszteri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek elmenni egy szilveszteri házibuliba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok. Egyáltalán nem szoktam inni, bulizni, de most szilveszterkor elmennék pár ismerős lánnyal egy házibuliba, de nagyon félek. Egyrészt azért, mert mint mondtam, nem vagyok bulizós, félek, hogy rosszul érezném magam a sok részeg között, meg félek attól, hogy mivel nem tudok táncolni, csak idétlen lennék. A másik problémám, hogy a fiúktól félek. Szerintem ez nem normális, és szeretném, ha elmúlna ez az érzés.

Mit kellene tennem?


2013. dec. 28. 00:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lemondod maximum, hirtelen megbetegedsz. Vagy elmész és nem bánod meg!
2013. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne menj ha nem akarsz. én mennék ha hívna valaki, de nem nagyon fog senki így itthon leszek :D
2013. dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Eddig minden évben itthon ültem. De ha soha nem járok sehova, akkor nem fogom legyőzni magamban ezt az egészet, nem ismerek meg új embereket, meg semmi.

Mi az, amivel számolnom kellene még a buli előtt? Hogyan készüljek fel rá?

2013. dec. 28. 00:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Igyál nyugodtan egy kicsit (nem kell sokat kezdésnek), így fellazulsz, és sokkal könnyebben ismerkedsz.
2013. dec. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem ba*sztatásból, de mitől nem félsz? az élet a komfort zónán kívül kezdődik! menj el, ha nagyon sza*r lesz akkor pedig menj haza. nem kötelező bulizni, de ha soha ki sem próbálod akkor elmegy melletted az élet.
2013. dec. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ezért is szeretnék elmenni, hogy kipróbálhassam.

De mire számítsak? Meg ha egy részeg fiú erőszakoskodik, akkor hogyan állítsam le?

2013. dec. 28. 00:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tánc: annyira csak tudsz táncolni, hogy ritmusra egyik lábadról a másikra lépsz és kicsit adsz hozzá testmozgást.


Pia: Nem kell vedelni, mint az idióták és nem lesz gond. Egy pár pohárral megiszol, hogy meglegyen a hangulat azt kész.


Fiúk: Részeg gyökereket elküldöd, aki meg normálisnak látszik és oda megy hozzád beszélgetni, beszélgetsz vele. Úgy is a srác fog kérdezni, ha már odamegy hozzád. Ha felkér táncolni mondod neki, hogy nem nagyon tudsz, de megpróbálod, azt majd belejössz. Annál jobb nincs amikor táncolsz egy szimpatikus személlyel. Ha esetleg smárlolásig jutsz, mert előfordul, nem kell megijedni, csókolj csak vissza ha lekapnak. Persze ha nem akarod, lökd el magadtól.... :DD


Nyugi, jól fogod magad érezni, sok sikert!


20/f

2013. dec. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem veszteni valód nincs. Vagy idén is otthon csücsülsz, és az életed folyik tovább a megszokott kis medrében, (s közben talán azon gondolkodsz, hogy mi lett volna, ha..) vagy elmész, aztán meglátod, hogy szimpatikus-e a történet:) Az égvilágon semmi félnivalód nincsen, mindenki lazítani, szórakozni megy, nem téged figyelni :P Ha nem érzed jól magad, hazabattyogsz.
2013. dec. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak az alkohollal vigyázz, mert ha elveszted a tudatod, akkor bármi megeshet.

Nagyon hamar be lehet rúgni, és a te esetedben ez nem lenne egy jó dolog.

Szóval ha próbálnak is leitatni, hiába is érzed úgy hogy nagyon happy minden, és még az az egy pohár belefér, álj ellen, és tarts mértéket.

2013. dec. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad itatni, első alkalom és nem ismered a határaid. Mindenki mondani fogja ,hogy még ettől semmi bajod nem lesz stb...tekintve hogy lány vagy pláne itatni akarnak majd. tudj nemet mondani(1-2 pohár poától nem lesz bajod de a legjobb ha sajátodból iszol). 2 ha valaki erőszakoskodik határozott mozdulattal told el a kezét. De úgyis leállítják a többiek. Ha szarul érzed magad hívsz egy taxit és hazamész. Meg ott lesznek a bnőid ők is segítenek ha valaki cseszeget. előtte kérdezd meg,hogy mennyire balhés a társaság, de kétlem ,h az lenne!
2013. dec. 28. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!