Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

[link]

Részletfizetést kértem egy csekkre. Meg is kaptam és kiküldtek nekem egy részletfizetési megállapodást amit vissza kell küldenem az adataimmal kitöltve. Azt nem tudom hogy a cég név,cégjegyzékszám illetve az adószámhoz mit kellene írnom. Tudna ebben segíteni valaki? A képen alul láthatóak ezek felsorolva. Előre is nagyon szépen köszönöm!


2017. nov. 17. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha magánszemélyként kérted a részletfizetési lehetőséget, akkor csak a "Születési név"-től a "Mobil telefon"-ig kell kitöltened.

A 2. vastag csík alatti részt akkor kell kitölteni, ha a kérelmező nem magánszemély, hanem cég.


Kéne lennie kitöltési útmutatónak. Abban kellene ennek is szerepelnie. Illetve, annak is, hogy melyek ezek közül a kötelezően megadandó adatok; melyek, amelyeket, ha akarsz, megadsz.

Sőt, kéne lennie adatvédelmi tájékoztatóak is.

2017. nov. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Kitöltési útmutatót nem kaptam.
2017. nov. 17. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!