Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkát kaptam amerikában. Mi...

Munkát kaptam amerikában. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Testvérem, már kint él amerikában 20 éve, most végeztem itthon minden fontosab tanulmányaimmal, és kint kaptam állást, hogy mellette dolgozzam, megkapok minden fontos papírt, viszont, nem tudom, hogy meddig maradhatok kint, úgy, hogy csak három hónapot lehetek kint, mint nyaraláson, akkor haza kell jönnöm, és kérnem kell munkavállalói vízumot? Vagy mi a további teendő ezzel kapcsolatban? Ezzel eddig nem foglalkoztam, hiszen mindig csak két harom hétig voltam kint hozzá anyuval. De ezzel most nagy fejtörést okozott.

2017. okt. 19. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor tájékozódj gyorsan!

Elsőnek a testvéredtől.


Amúgy meg már 8 hasonló kérdés volt itt, olvasgasd azokat is.

2017. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igaza van az elsonek, tenyleg olvass vissza

tobb eve gyakorizok, legalabb 100 hasonlo kerdesre adtam mar valaszt usa munka temaban


remelem kened vagod az angolt, ha az allamok a cel

javaslom kezdd itt:

[link]

[link]

ha te nem erted, kuldd el a tesodnak, hogy olvassa el


ha estaval jossz ki, csak 3 honapig maradhatsz es tilos munkat vallalnod, mert ha lebuksz kitiltanak

ha estaval jossz ki, nem tudsz munkavallalast intezni, haza kell majd menned es otthonrol intezni

egyszerubb ha mar eleve munkavallaloi vizummal jossz, amit otthonrol kell intezni

2017. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!