Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnám megtalálni a...

Hol tudnám megtalálni a célközönségem?

Figyelt kérdés
Mozgókép készítést tanulok és van 1-2 nyilvános saját készítésű videóm és volt aki megkeresett, hogy csinálnék.e neki valamilyen videót, de h elötte küldjek még referencia videót. Na igen. nekem azok nincsenek, de szívesen készítenék ingyen reklámfilmeket, promóvideókat, akár esküvői videókat is, hogy minél több referenciát tudjak küldeni, de nem tudom, hol találnék olyan embereket akiknek erre szükségük van. Körül néztem ismerőseim között, ketten rá is bólintottak, de az még nem sok. Szóval esetleg valami ötlet?

2017. nov. 17. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezd azzal a kettővel ami van. Majd mindig adódig valami. Ne akarj egyszerre 10 megbízást. Esetleg a helyi tévénél egy önkéntes munka?
2017. nov. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!