Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan dontsek, hogy mindenkin...

Helenka66 kérdése:

Hogyan dontsek, hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 19:21
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdésem a kovetkezo. Két fiam van. Kétszintes a házunk, a fele rám van írva, a másik fele a fiúkra fele-fele arányban, tehát az egy negyede az egyiké, negyede a másiké. Az egyik fiam itt lakik az egyik szinten, a másikon én egyedul, a másik fiam nem lakik itt. Van még egy ingatlanom. Én úgy szerettem volna, hogy az ingatlant odaadom annak a fiamnak, aki nem lakik itt, az itteni nagy udvart pincével, altánnal stb. pedig annak, aki itt lakik. Csakhogy ez a fiam a múlt héten megnosult és a menyem azt akarja, hogy az uvart kettejukre írassam, nem csak a fiamra. Nem tudom, mit csináljak, mert mi a férjemmel mikor orokoltunk a szuleink után, akkpr úgy volt, hogy mindkettonkre csak a saját szulei után voltak íratva a dolgok. Ebben kérek toletek tanácsot. Elore koszonom.
2017. nov. 17. 19:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves Helenka66,


miért gondolod, h most kellene döntened? Mi sürget annyira, h a friss menyed javaslatait is figyelembe kellene venned? Hadd érlelődjön még a párkapcsolatuk. Egy-két unoka után jobban fogod látni a dolgot, kire mit érdemes ráíratni, nem gondolod?

2017. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért surgetem a dolgot, mert a férjemmel úgy dontottunk, hogy segítunk annak a fiunknak, aki nem lakik itt, hogy kulon tudjanak menni a barátnojevel, annak a szuleitol, mert náluk laknak. Ott nem megoldható a kulon szint, kulon bejárat, kulon gáz és villanyóra pl. mint itt nálunk. Meg szeretném elrendezni a dolgokat én, amíg élek, hogy lássam mindenki elégedett, senki sincs becsapva. Jó gyerekeim vannak, amikor az apjuk a végén már nagyon beteg volt, nem okoztak csalódást, sokat segítettek, amikor már nagy volt a baj, meg elotte is, ha kellett. Csak most nem tudom mit csináljak azzal, amit a menyem mondott, tanácstalan vagyok nagyon. Meg azt is mondta, hogy ok vannak kozel, ok tobbet fognak velem torodni oreg koromban, mint a másik fiu. Csak az a kérdéses, hogy fog-e kelleni velem torodni, ugyebár. De mondom, az apjukkal kapcsolatosan nem okozott csalódást egyik sem.
2017. nov. 17. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Helenka66, én adtam a választ.


Ha ennyire megbízol abban az emberben, akivel a fiad összekötötte az életét (egyúttal a fiadban is), akkor is azt javaslom, aludj rá még egyet. Kérdezz meg olyan embert is, aki az összes részletet és résztvevőt ismeri.


Szép családi életet és jó egészséget kívánok mindannyiótoknak.

2017. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a kedves szavaidat.
2017. nov. 17. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!