Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez normális? Nem egy betegség?

Ez normális? Nem egy betegség?

Figyelt kérdés

Van 1 osztálytársam és mindent hazudozik. Szerintem még amit kérdez az is hazugság. Egy két hazugságot kiemelek hogy megkérdezzem hogy ez betegség e :

-Jár Justin Bieberrel. Vett neki egy kutyát, érettségi szünetbe amerikába utazott hozzá és szerepelt az egyik videóklippjében,Magyarul írja neki az smseket és megkérte a kezét.

-Osztálytársam lefeküdt vele. Az a srác aki tetszik neki, jó haverom és útálja a csajt. De a csaj azt állítja hogy lefeküdtek és jártak. xD

Ja és ki ne felejtsem, az anyja se normális, mert az egyik barátnőm X (ne írjak neveket)átment hozzájuk mert állítólag a Y(csaj) bemutatott neki egy srácot, de amikor X odaért hozzájuk az Y csajnak az anyja hirtelen elment otthonról "bulizni". 10 perc mulva megérkezett a "srác" , De az nem srác volt hanem Y anyja napszemüvegbe és kapucniba!!! És ez halál komoly! Szóval ezek normálisak? xD De arra is gondoltam hogy az anyja nemnormális és úgy nevelte bele a csajt. Szóval mi a véleményetek? xDxD


2010. máj. 31. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy szivatnak? Hány évesek?
2010. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
van olyan betegség, hogy beteges hazudozás. nem tudom mi az orvosi neve, de ilyen létezik.
2010. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
16 éves a csaj. És tényleg igazak! én sem hittem el :S
2010. máj. 31. 20:39
 4/21 anonim ***** válasza:
16 éves? úristen...
2010. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Még ilyen sztorikat! Kérlek!
2010. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát:

-azt mondta hogy egy nagy golyó nagyságú lyuk volt a szívén amikor megszületett. De akkor nem hiszem hogy lehetett :D

-Felvételizett tánc tagozatra, és felvették. Jelzem fel van mentve tesiből. Én megnéztem a felvételi névsort és nem volt közte.

-Szerelmi 5szögbe keveredett, vagyis egy csomó pasi szerelmes belé. Jelzem szegény csúnya is, és buta is, és a fiúk is mondták hogy nem járnának vele.

-Az egyik barátnőm uszítja az egész osztályt egy csaj ellen, és ez nem igaz! És simán a pofánkba hazudik szemrebbenés nélkül.

De amiket a kérdésbe leírtam azok a durvább esetek.

2010. máj. 31. 20:50
 7/21 anonim válasza:

Énmár elmondtam élőbe a véleményem...

Megis lett az eredménye..XD

hnap bunyó van:O X'D

2010. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
i.w.i.w adatlapot!:D Hadd visítsunk!:xDxDxD
2010. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Télleg! És még, még, még, még a sztorikat!
2010. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Iwiw ill. myvip adatlapot kérünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!