Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 3 napja frissített a laptomom,...

Kicsisso kérdése:

3 napja frissített a laptomom, és azóta kibírhatatlanúl szaggat a Star Stable Online játék, eddig semmi baja nem volt, van valami sejtésetek mitől lehet?

Figyelt kérdés

2017. nov. 18. 18:12
 1/7 anonim válasza:
Milyen videó kártya van benne? Nekem használhatatlan lett a játék, mert nem jó a laptop, gyenge :/ (akadozik és nagyon zavar, egyébként lifetimeos vagyok)
2017. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Megvan a probléma, igen a videókártya a tettes :/ Azért szaggat a játék, de basszus kb fél éves a laptop nehogy már ennyit bírjon xD
2017. nov. 27. 18:52
 3/7 A kérdező kommentje:

De már futatttam is a vírusírtót SEMMIT nem talált, már a szerelő se tud mit mondani mint a videókártya :/

110.000 ft-os a laptop ASUS X540LA nevezetű!

2017. nov. 27. 18:54
 4/7 anonim válasza:

Na igen, és most jönne az, hogyha játszani akarsz (én már pedig szeretnék, hiszen nem ezért költöttünk a játékra) kell egy új laptop, ha nem cserélhető a videókártya :/

Ha meg a sso nem vált erre a verzióra, akkor is ugyanilyen rossz lenne sajna :(

2017. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vedd le a grafikát, szedd ki az árnyékokat, stb.
2017. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#5 én kipróbáltam úgy is, de nem sokat segített :((
2017. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, de már kb 3 hónapja semmi grafikával játszok, és ugyan olyan, de már elkezdtem gyújteni egy asztali gépre, nincs más megoldás xd
2017. dec. 25. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!