Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nyelv tudás szüksége...

Milyen nyelv tudás szüksége hozzá, hogy megértsem az idenen nyelvű RPG (Játék)?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

én MMORPG-ztem...onnan tanultam meg angolul valamennyit... World of Warcraft, Perfect World...innen és hát először nehéz még most is a legtöbb küldetésnél, de azért meglehet csinálni

amúgy ha RPG azaz egyjátékos játék akkor tölthetsz le magyarosítást hozzá úgy pedig nagyon jók az RPG-k én Star Wats Kotor-oztam meg Jade Empire :D

2010. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Idegen nyelv tudása szükséges.
2010. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát vicces a kérdésed azért. Ha angol a játék, akkor hiába van francia nyelvtudásod nem? Szóval olyan nyelvtudás kell, amilyen nyelvű a játék. Egyébként az rpg játékok 85-90%-a szerintem angol és mivel sok benne a párbeszéd, érdemes magad mellé készíteni egy szótárt, egy tollat és egy füzetet és a megjelenő szövegeket lefordítva le is írni. Így tanulsz is, meg ismétlődnek is valószínűleg párbeszéd elemek a játékban.
2010. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!