Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy Opel Astra G 1.6 8v...

Mzz591 kérdése:

Van egy Opel Astra G 1.6 8v (X16SZR) autóm. Mikor tekerem a kormányt erős nyikorgó hangot ad. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt néztem a szervo olaj szintet és a minimumon volt.Rögtön vettem is a boltba egy MOl ATF automata/szervó olajat és felöntöttem.A nyikorgó hang a felére csökkent, már nem olyan hangos.De még sajnos mindig nyikorog igaz nem olyan hangosan de nem tudom mi lehet még az oka.Valaki esetleg tudna valami tanácsod adni?Vagy esetleg ha valakinek volt már ilyen.

#Opel #Astra #Opel Astra #vezérlés #Opel Astra G #Opel Astra G 1.6 #szervo #opel astra g 1.6 8v #opel astra g x16szr
2017. nov. 20. 18:19
 1/5 anonim válasza:
Szerény véleményem szerint vidd szervizbe és nézesd meg :)
2017. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Toronycsapágy?
2017. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Allati jo tanacsom van: vidd szervizbe. A szervoolajnak egyaltalan nem szabad fogyni, ha megis, akkor ott valami tomites tonkrement.
2017. nov. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ereszt a szervo olaj, mikor megvettem a minimum volt,felönöttem azóta semmi nem fogyott, és ez már több mint 1 hónapja volt.
2017. nov. 20. 19:59
 5/5 anonim válasza:

Az enyém tompán kopogott tekeréskor fél évig. Azt mondták talán toronycsapágy hiba, de nem cseréltettem semmit és egy idő után elmúlt. (ez 3 éve volt) Viszont nekem (8 éve) nyávogás hallatszik, ha a kormányt mozdítom.A szervó olaj nekem is minimumon van de nem fogy .Ajánlották, hogy kéne tölteni hozzá, de nem biztos, hogy elmúlik tőle. A szerelő nem is vállalta, mert ugyanolyat nehéz szerezni ami benne van, mással meg nem lehet utántölteni, és drága.

Úgyhogy hallgatom a nyávogást.

2017. nov. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!