Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki velemeny a Green...

Valaki velemeny a Green Essence hajnovesztorol?

Figyelt kérdés
Elegge elrontotta a fodrasz a hajam es azota nem no csak folyamatosan torik egyre kisebbre.Probaltam ricinus olajjal, de nincs idom ra. Ezert nezegettem es ezt talaltam. Esetleg ha valaki hasznalta vagy hasznalja szeretnek velememyt kerni rola, mielott megrendelnem. A valaszokat elore koszonom!
2017. nov. 20. 23:33
 1/2 anonim válasza:

Szia! ne is gondolkodj másban mert szerintem ez a legjobb hajnövesztő. A Green szerum-ot használom mostmár elég régóta és rengeteget változott a hajam. Már a lapockámig ér, eddig max aválamig nőtt meg.

Jó a sampon is de önmagában nekem az kevés volt. Most rendeltem hajpakolást is várom milyen lesz. Mindenesetre a szérum szerintem nagyon jó. Én a krémmánián találtam ezt a terméket ott nagyon sok jó vékenény volt róóla.

2018. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Jaj de jó, nagyon örülök neki. Eddig nem mertem kiprobalni. És kb milyen gyorsan nőtt?

2018. júl. 14. 04:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!