Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Catrice vagy Essence szemöldök...

Catrice vagy Essence szemöldökfilc jobb? (brow definer, brow marker)

Figyelt kérdés

A szemöldököm szőke,szeretem sötétebbre megcsinálni kicsit.De pl. pont egy essence szemöldökceruzával jártam úgy,hogy vöröses tónusú,nagyon csúnya szemöldökeim lettek.

Melyikkel érhetek el szebb és természetesebb eredményt,mik a tapasztalaitok

?



2017. nov. 15. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Összehasonlítani nem tudom, én a catrice szemöldökfikcét használtam eddig még, az essencest nem. Viszont a catricet csak ajánlani tudom. Szép, természetes eredményt lehet elérni vele és nagyon tartós. Az essence termékei nem nagy kedvenceim, elég sokkal pórul jártam, nem szeretek vele kísérletezni. De krémmánián meg tudod nézni a termékeket, látod ki hány csillagra értékelte, hozzászólásokból meg megtudod hogy mik az előnyei/hátrányai a terméknek. Hasznosabb, mint hogy itt mondunk 2-3 véleményt. :)
2017. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp Essence, szebbek a tónusok és tartósabb. A Catrice termékek nem vmi jók.
2018. márc. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!