Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Füves cigitől jobban megy a...

Füves cigitől jobban megy a vizsgaidőszaki móka?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne tedd meg... kérlek...
2010. jún. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Hát egy füves cigitől sajnos nem, de talán egy pohár vörös bortól már igen!
2010. jún. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulni sem fű, sem pia nem segít. De hogy mindkettőtől röhögve fogadod a hírt, hogy elxxxxx a vizsgáidat, az 100%! :)
2010. jún. 1. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok én kipróbáltam már a füves cigit, én utálom mm utáltam előtte is de azon a véleményen vagyok h addig ne ítélj el semmit amíg meg nem ismered persze korlátok között a fű az csak "gyenge" narkotikumnak számít többit eszem ágába nincs kipróbálni, az én élményem az volt h Margitszigeten szívtam haverokkal mint egy rendes cigit és mivel nem elsőre hat nem tudtam mértéket tartani, 2órán keresztül röhögtem ebből fél óra volt rendes nevetés szórakozás a többin már majdnem megfulladtam mert nem én röhögtem csak az izmaim rángatóztak és úgy nézett ki mintha röhögnék... kicsivel később kihánytam mindent ami bennem volt és nagyon szarul lettem azt hittem meghalok mentőt akartam hívatni magamnak úgy éreztem tényleg belehalok... sokan mondják h segít vizsga időszakban de szerintem tévhit tanulság az én sztorimból h ha olyan hülye vagy mint én akkor próbáld ki a hülye ember saját hibájából tanul...lehet h az első cigi tök buli lesz lehet h a 100ik is de egyszer te is úgy jársz mint én és reménykedj h nem kell mentőt hívni, inkább tanulj normálisan az energia italt meg stb szarságokat ezért találták ki h vizsgaidőszakban meg ilyesmi helyzetben fent tudj maradni nem azért h minden nap betolj kettőt és tönkretedd a tested... inkább tanulj magadtól mint egy anyag segítségével
2010. jún. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Helló a cigi hülyeség a napi egy deci vörösbor (nem pancsolt) az jót tesz a vérkeringésnek uh az mehet. Egyébként meg olvass picit utána a cigi hatásának a testre.... de ha már próbáltad egyszer is akkor rák ellene jönnöd, hogy mekkora butaságot kérdeztél. Üdv. Cs.
2010. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak ha elszívod a professzort. :D
2010. jún. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Füveztem már párszor és semmilyen hatalmas élménnyel nem ajándékozott meg, csak hallottam, hogy nálunk főleg a felsőbbévesek közül többen így tanulnak, ha el vannak csúszva és lehetetlen mennyiséget kell magukévá tenni rövid idő alatt. Pontosan tudom milyen hatással van a szervezetre, csak személyes tapasztalatra voltam kíváncsi.
2010. jún. 1. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!