Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogok kapni így munkát?

Fogok kapni így munkát?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, elvégeztem egy okj szakmát, időközben rájöttem hogy más irányba mennék tovább, és nem szeretnék jelenleg abban dolgozni, így elkezdtem egy másik szakmát. 24 éves koromra végzem el, és úgy érzem ez jobban fekszik számomra. Idáig pár alkalmi munkám volt. 24 évesen ha az önéletrajzomban nem szerepel semmilyen munka, csak a tanulmányaim, fognak alkalmazni a szakmámban?

2017. nov. 24. 23:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, mert addig megint hatszor kitalálod, hogy neked ez nem tetszik és inkább mást tanulgatnál.
2017. nov. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szakmai tapasztalat nélkül elég nehéz elhelyezkedni bármelyik szakmában, még akkor is, ha előtte már dolgoztál más munkakör(ök)ben, munkatapasztalat nélkül meg még nezebb.
2017. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!