Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fel lehet adni egy embert a...

Fel lehet adni egy embert a postán?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy karácsonyra feladom magamat a postán egy nagy dobozban (elég kicsi vagyok szóval igen, beleférek majd). A kérdésem az lenne, hogy ennek mi a módja? Ajánlott levélként kell majd kérnem? Mennyi idő lenne, illetve kaját is szeretnék vinni magammal, de nem tudom, a posta engedélyezi-e majd a romlandósága miatt...

2017. nov. 25. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a posta szabályzata szerint tilos élő vagy élettelen állatot küldeni...
2017. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Remélem csak humor, ha nem akkor keress orvost...
2017. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok állat, ezért kérdezem, hogy embert lehet-e.
2017. nov. 25. 22:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy lehet! én is úgy utazok. sokkal kényelmesebb egy dobozba, mint egy kocsiba nyomorogni. vihetsz magaddal kaját, vizet vagy bármit. nem muszáj ajánlottan, de úgy gyorsabb és biztos, hogy jó címre kerülsz. engem egyszer elvittek az ország másik végébe, azóta se találok haza!!
2017. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az emberi szükségleteket hogyan lehet megoldani? A doboz oldalán egy kis lyukkal? Esetleg megkérem a postaautó vezetőjét, hogy álljon félre és szedjen ki a dobozból?
2017. nov. 25. 22:41
 6/9 anonim ***** válasza:
A kézbesités idejének pár napjáig simán vissza tudod tartani a szükségleteidet...
2017. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A posta sok évvel ezelőtt szállított élő állatokat is. Ennek következtében tyúkok, libák, kacsák kotkodácsoltak, gágogtak és hápogtak (és a szó szoros értelmében rontották a levegőt) a mozgópostákon és postahivatalokban. Ma azonban élő állatként csak méheket szállít a posta megfelelő csomagolásban, úgyhogy semmi esélyed nincs.

Egy régi postás

2017. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A postacsomag legnagyobb tömege 20 kg lehet.
2017. nov. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Raklapra pántoltatod magad egy mobilvécén ülve egy fadobozban (vagyis valójában a fadobozt), mind a négy oldalán óriási FRAGILE TÖRÉKENY feliratokkal meg talpaspoharakkal, és fölfelé mutató nyilakkal THIS SIDE UP felirat két oldalán, és szállító haverral elviteted magad a postára, hogy végre feladhasd magad, mint egy jó gyóntatópapnál. Aztán reménykedsz többek közt abban, hogy ami alul volt, az alul is marad.
2017. nov. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!