Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postán dolgozó embert be...

Postán dolgozó embert be lehet panaszolni valahol? Volt már valakinek ilyen esete?

Figyelt kérdés

Mindig mikor meglát húzza a száját,csak mert napi szinten megyek 1-2 ajánlott levelet feladni. 2 ember van elöttem és konkrétan fél órát állok sorba. Eszméletlen lassúak,és bunkók. Mindenre húzza a száját! Büdös neki a munka.

Másik postán még ha az ajtóban is álltam meg akkora volt a sor, 5 perc alatt végeztem. Szerencsétlenségemre bezárták azt...

Van olyan hely ahol panaszt lehet tenni? És esetleg még eredménye is lesz?


2013. jan. 16. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

ne ítélj elsőre.

barátnőm postás és mesél sok érdekességet. náluk bevezettek egy rendszert ami lényegében sokkal lassan ügyintézést tesz lehetővé. Ablakokat bezárnak, mert arra nincs ember, csak értékesíteni.


persze az ügyfelek az ablakban ülő emberek vezetik le a feszkót, pedig az tehet a legkevésbé róla.


náluk is volt olyan fa*zparaszt ügyfél aki panaszt tett a munkatárs ellen mert nem tetszett neki valami, ok nélkül.


úgyhogy nem lenne rossz ha kicsit elgondolkodnál. ha szeretnéd, beülhetsz te is az ablakba, valszeg 2 percig se bírnád.

2013. jan. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Lehet panaszt tenne, hogyne lehetne. A hatásossága már nem annyira biztos. A fiókvezetőhöz fordulhatsz elsődlegesen panasszal. A posta ma még monopolhelyzetben van, de hamarosan változik. Az, hogy húzza a száját, nem ügyfélbarát viselkedés. De megfogni sem nagyon lehet. Ha száz forintból ötvenet kellene vissza adnia, de csak húszat ad, könnyen tetten érthető. De a kelletlen kiszolgálás nehezebb ügy, meg hát vannak faksznis ügyfelek is. Egy panaszra retorzió biztosan nem lesz. A bunkóság mibenléte is kérdés. A lassúságról szóló panaszod lehet a dolgozó hibájából eredő, de helyi adottságból is származhat.
2013. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Na akkor mesélek neked egy sztorit, ha már minden postásra szerinted ez igaz: "Eszméletlen lassúak,és bunkók" (Megjegyzem: próbáld ki te is, és lehet még lassúbb és bunkóbb lennél)


2008-ban ketten dolgoztam egy kolléganőmmel, és irtó sokan voltak. Egész délután nem álltunk fel, sem wc-zni, sem enni, sem inni. (délután 1-től este 9-ig) erre jön a gyökér paraszt, aki benyög egy ilyet, hogy:" gratulálok, hogy 30 percig tart egy sima levél feladása" Hát én meg közöltem vele, hogy: "a jó k..urva anyádat te büdös paraszt, ha nem tetszik húzzál el"


Kaptam érte egy írásbeli figyelmeztetést, és ennyi. Azóta hozzám járnak rendszeresen.


Szóval amikor majd megszakadsz és belép egy ilyen gyökér, annak széttudnám taposni a fejét. És sajnos 10-ből 7 ember ilyen. Szóval szerintem te csak panaszkodj senkire, hanem ülj be a helyére és próbáld ki mit kell elviselni nap, mint nap, és nem csak az emberektől, hanem a főnököktől. Nem mellesleg neked hogy esne, hogy ő is elmenne a munkahelyedre és panaszkodna rád, csak mert húzogatod a szád. Kicsit gyerekes nem?


Az meg hogy "fél órát állok sorba" akkor sem igaz, amikor 2 percet állsz. Attól, hogy te annak érzed, attól még az nem annyi. Ez is elhíresült szállóige lett csak, ebbe az egy mondatba képesek az emberek 90%-a belekapaszkodni, csak hogy kötözködni tudjon.


Szóval nyugodtan tehetsz panaszt, de sok eredményt ne várj tőle.

2013. jan. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Javítás:


** te csak ne panaszkodj senkire,

2013. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Latom itt a sok bunko postai dolgozo valaszat, es csak azt tudom nekik mondani, hogy nem csodalom, hogy manapsag a postat osszekotik a vadparasztokkal. En is irodan dolgozom, sokszor igazi idiota ugyfelek jonnek be, DE tudok veluk normalis lenni! Tanuljatok meg ezt ti is, postai "dolgozok"! Kutya kotelessegetek nyelni, ugyanis masnak is vannak problemai! Az meg, aki irta, hogy az ugyfel mondta, hogy "30 percet,kell varni" rogton "qurvaanyazott", attol csak azt kerdeznem: "miert,nem valasztasz mas munkat, te hulye birka?" Jah, hogy ilyen stilussal qurvanak sem vennenek fel teged? Ahha, mar ertem!
2016. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jó régi észrevétel..de nem baj.Ezt a jelenséget én is észrevettem, és nemcsak a postán! Sok helyen pl. kereskedelemben is. Szóval egyetértek! Ha valaki ezt nem bírja, az MENJEN HAZA! Nem kötelező a postán dolgozni!!!! Másnak is el kell viselni a munkahelyén a végtelen hülyeséget, a megjegyzést stb.. Aki meg emberekkel dolgozik, kezelni kell a helyzetet, aki meg nem bírja ne menjen ilyen helyre, vagy ne csodálkozzon, ha nem teszi zsebre amit kap. A saját nyomorát hiába veri le máson csak saját magának lesz rosszabb. Unom már ezt!! Én meg az ilyen fejét tudnám letaposni..tűzzön haza! Nekem is dolgozni kell, attól még hogy nem a postán vagyok, lóg a belem! Megjegyzem azt ha pl. a postán lassú a rendszer ok, erről nem tehet, de ha valaki engem eltakarít, mert ő most haragszik a világra, mert ő a nagy áldozat, azt nem csípem! Tisztelet a kivételnek.
2019. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
22%
Budapesten az Árpád Üzletháznál található postán dolgozók is egy jó nagy parasztok! (tisztelet a kivételnek) Van egy szőke,jó negyvenes vagy inkább ötvenes nő, az egy akkora tahó, hogy az már botrány! Úgy beszél mindenkivel mint a kutyával, de a főnöknőjük sem különb, egy idegbajos, flegma p.csa a szőkével együtt. Több konfliktust is kénytelen voltam ott végighallgatni, de nekem is volt már velük afférom,igaz én kiosztottam őket! Szégyen, hogy a Posta ilyen jöttmenteket alkalmaz.
2019. szept. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!