Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Mért nem...

Mitől lehet ez? Mért nem hallgatnak meg amikor egymást mindig? És mért csak engem nem?

Figyelt kérdés

Osztálytársaimmal huszonnégyen járunk az osztályba.

Szünetekben általában felülünk a pad tetejére és beszélgetünk, de akár a lányokkal az öltözőben ott is mindig sokat beszélgetünk.

Én nem mondhatnám, hogy nem szeretnek épp ellenkezőleg mert mindenkivel jóban vagyunk, de az a problémám, hogy mindig mindenkit meghallgatunk ezeknél a beszélgetésünknél vagy amikor mondjuk egyik barátnőm elkezd mesélni szünetben mindenkinek valamit egyszerre elhallgatunk és meghallgatjuk őt.Amikor én kezdek el mondani valamit akkor elején vagy 5 másodpercig még mindenki szeme rám szegeződik de aztán egy valaki ezzel a másik azzal kezd el beszélgetni és egy hallgatóm se marad.

:(

Tömegben sohase hallgatnak meg, mármint amikor a félosztály van ott.

De rajtam kívül mindenkit meghallgatnak.

Miért van ez?Mitől?


2010. jún. 1. 15:01
 1/7 Ammarilys ***** válasza:

nem lehetsz túl menő,nem mintha ez számitana,dehát egyeseknél igen -.-

amugy lehet hogy igy tekinteken rád,hogy neked sose lehet jó történeted.én azt ajánlom hogy az intim,magán témáidat,ne a fél osztály elött tárgyald meg. :D

2010. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem is ismersz

és amugy meg nem szoktam olyanokat mesélgetni

a másik pedig:

a mi osztályunkba nincsenek menők és nem menők

mindenki egyforma és így szeret mindenki mindenkit egyfomrán

nincsenek legjobb barátnők mi mind bestek vagyunk

ennyi

ha nem tudsz válaszolni csak gúnyolódni akkor megkérlek hogy ne válaszolj mert elgeem van az olyan alakokból mint te

2010. jún. 1. 16:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Íme az ok :)
2010. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ha arra gondolsz amit írtam, hát akkor az nem ok mert épp ez a kérdésem, hogy mindenki egyforma engem akkor mér nem hallgatnak meg.

ELÉG EGY NORMÁLIS VÁLASZ DE AZOK NE FÁRADOZZANAK AKIK NEM TUDNAK RENDESEN VÁLASZOLNI

2010. jún. 1. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:
bocs úrnőm
2010. jún. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pf
2010. jún. 3. 15:48
 7/7 anonim válasza:

Lehet, hogy az a probléma, hogy nem feltétlenül érdekes témával jössz elő.

Ezzel nem arra utalok hogy unalmas vagy, de próbálj meg esetleg valami vicceset, közérdekűt mesélni ami érdekes.


Mellesleg ha ennyire jó az osztályközösségetek, próbáld meg megbeszélni velük hogy miért nem figyelnek rád.


Ha ez se jön be, lehet nem a Te társaságod, és más barátokat kell keresned akik számba vesznek.

Remélem sikerül megoldani a problémád!

Sok szerencsét!


Sp33D

2010. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!