Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell a Gearbest oldalró...

Hogyan kell a Gearbest oldalról rendelni?

Figyelt kérdés

Szeretnék karácsonyra rendelni egy telefont ezen a Gearbest oldalán keresztül. A terméknél ki lehet választani, hogy HK-2 vagy HK-4 raktárról szeretném. A magasabb árat választottam azaz az a HK-2-t mert valahol azt olvastam, hogy úgy nem kerül majd vámolás alá ha az Eu Express szállítási módot választom. Jól tudom? Vagy elegendő ha a HK-2 raktárat választom + az ingyenes légipostát? (Belgium 0. 00$) Én ezt látom. Innen melyik módot érdemes választani? A Priority Line-on belül van az Eu Express. Szeretném megúszni a vámot, és jó lenne ha karácsonyig megjönne.

[link]



2017. nov. 26. 21:38
 1/1 anonim válasza:
ha a h2 nel azt latod, mondjuk poland bagyis lengyelorszag akkor nincs vam. az a lenyeg a H-as szamoknal okvetlen ellenorizd le, hogy EU-s raktarrol kuldjek. sot a tuti az, ha elotte rakerdezel, hogy nyoma legyen, mert ismerosomnek mar volt, hogy kijelolte lengyelorszagi raktarat es az arut megis kinabol kuldtek be neki es vamot is fizetett. nem keveset, mert meg a dhl kuldest amit intez utana a bamhatosag is neki kellett kifizetnie. jol nezd meg es kerdezz ra honnan kuldik!!!
2019. aug. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!