Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eltűnhetnek a karomról a hegek?

Eltűnhetnek a karomról a hegek?

Figyelt kérdés
Kb. 2-3 hete nagyon rossz dologban volt reszem:( annyira kiborultam,hogy nem tudtam mitcsinálni, egyszerűen nem js gondolkodtam és végig vagdostam az alkaromat (pengével). Másnap felsebesedett, de olyan volt mintha csak farcolgattam volna a karom (nem nyomtam bele erősen a pengét). Nagyon megbántam a tettem, és rengeteget sírtam miatta. Ma megint ránéztem a hegekre és teljesen bepánikoltam,hogy most mi lesz, mi lesz ha meglàtjàk a szüleim?! Most igazàból fehér csíkok làtszanak a bőröm felszínén, eggyàltalàn nem mélyek. Az lenne a kérdésem,hogy mivel,hogyan,es mennyi idő alatg tudnàm eltüntetni?:( válaszaitokat előre is köszönöm. 15/L

2017. nov. 28. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem nem, legalább tanulsz a hülyeségből.
2017. nov. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csatrad ***** válasza:

azok a,hegek alapjaraton orokre veled maradnak.

az oka az, hogy a dnsed ami megmondta meg baba korodban, hogy ide ilyen meg olyan bor kell, mostanra leblokkolta azt a reszt, ami jo, mert biztos nem szeretned, ha bor nolne megallas nelkul ott. olyan lenne mint a halak oldal uszonyai.

plasztikai sebesz el tudja tuntetni, van olyan esztetikai mutet amit indokolt esetben az allam sokkal tamogat.

vagy a nem tul messzi jovoben a cespa vagy mi protein tokeletesitesevel akar egy pici inekcioval is le rendezhetik.

2017. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is volt nagyon régen egy ilyen korszakom. Az én hegeim eltűntek, egyáltalán nem látszanak.

Többet ne csinálj ilyen butaságot, semmi értelme,de nem kell aggódni, valószínűleg eltűnnek a hegek.

2017. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:( hát mindenesetre köszönöm a vàlaszokat
2017. nov. 28. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!