Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feljelentsem zaklatásért ha...

Feljelentsem zaklatásért ha még egyszer îr nekem?

Figyelt kérdés
A volt férjemnek lett egy új felesége, aki megszerezte a számomat. Egy időben folyamatosan hivogatott, hogy meséljem el neki, hogy miért váltunk el és, hogy szerinte, nekünk jóba kell lennünk a gyerekek miatt. Nekem ez a dolog most már nagyon kezd "terhes" lenni, ugyan is, 2 havonta mindig betalál sms formájában is és ilyenkor hajnali 1-ig irogat mindenfélét. Pl:hogy szerinte az én volt férjem milyen, hogy szerinte, miért váltunk el, megakarja mondani, hogy a gyerekeimet szerinte hogy kellene nevelnem. Többször írtam már neki, hogy felejtse el a számom és, hogy engem nem érdekel a személyes. Nem érti meg és ez már lassan 1 éve igy megy.
2017. nov. 28. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
És a volt férjed ehhez mit szól?
2017. nov. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A volt férjemnek is jeleztem ezt, de nem foglalkozik vele. Mindig a kedves feleségének ad igazat bármit is próbálok jelezni neki. Nem egyszer fordult elő az, hogy az exférjemmel sms-ztem a kedves asszonykája meg a volt férjem telefonjáról közbe szól. Úgy akar az a nő beállitani, mintha én zaklatnám minden áldot alkalommal.
2017. nov. 30. 05:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Letiltod a számát, vagy te cserélsz számot
2017. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!