Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jó vagy rossz ötlet?

Szerintetek jó vagy rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Nem egy nagy dolog, amin civódok, csak kíváncsi vagyok a véleményekre. Annyi lenne a problémám, hogy van több táskám, amit attól függően használok, hogy épp munkába megyek, haverokkal találkozom vagy valami más elintézni valóm van, és ebből adódóan a "fontosabb" dolgokat, mint pénztárca, jogsi, személyes igazolványok, stb. pakolom egyikből a másikba. Ebből a pakolgatásból adódóan egyet-kettőt valamikor elfelejtek átrakni és utólag rohanok vissza érte/értük. Gondoltam, hogy rendelek magamnak egy olyan pénztárcát/irattartót - nevezzük aminek akarjuk -, amibe minden belefér. És itt jön a kérdés, hogy nagy hülyeség lenne mindent egy helyen tárolni? Mert persze, ha ellopják, akkor megy minden, de, ha otthon felejtek valamit, abból is lehet esetlegesen baj.


Előre is köszönök minden választ! :)


2017. nov. 29. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ah, ez de jó kérdés :) komolyan. Kommentálok, hogy láthassam a válaszokat :) Nekem minden egyben van.... van egy pénztárcám, amiben bankkártyától kezdve benne van személyi, jogsi, tb, adókártya... Mert ha valahová megyek, gyakori, hogy kellenek. Viszont, ha buliba megyek, vagy tudom, hogy nem nagyon fogok tudni figyelni rá, akkor a pénztárcámat nem is viszem, csak a személyimet max meg pénzt, bankkártyát sem. Mondjuk paranoiás módon minden egyes alkaommal, ha megyek valahová, ellenőrzöm, hogy a pénztárcám nálam van-e.
2017. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel már nagyon sok mindent elhagytam,nálam ez úgy működik,hogy nincs pénztárcám.Csak annyi pénz van nálam,amennyi kell a boltba,ha nem veszek semmit,pénz nélkül indulok el.Különböző kártyákat(bank,stb),csak akkor ha kell ahova megyek.Személyi-lakcím-adókártya csak akkor van nálam,ha kell ahova megyek.Nagyon óvatos vagyok már,csak az van nálam mindig ami feltétlenül szükséges.Ja és 2 bejárati kulcs.Ezeket is előszeretettel elhagyom,így nincsenek is egy karikán,szomszéd beenged ha elhagyom véletlenül.
2017. nov. 30. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!