Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Anyukám nem...

Mit csináljak? Anyukám nem tud a rossz jegyekről és ma megyünk orvoshoz 16:10-kor, mivel lebetegedtem. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Töriből kaptam egy 2/3-ot,földrajzból egy 2-est,matekból egy 2-est és fizikából meg 2db 1-est meg egy 2-est.Egyik jegyemről se tud.Hogyan mondjam meg neki?Vagy hogyan sumákolhatom el azt,hogy ne kelljen ellenőrzőt vinnem a dokihoz?Lehetőleg ne írjátok azt,hogy tanuljál,mert nem lesz belőled senki.Ezt tudom!Hasznosat írjatok,ha tudtok.

2015. okt. 12. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:

miért kell ellenőrzőt vinned egy orvoshoz?


Foghatod arra, hogy a betegség lappangása miatt nem tudtál figyelni és amiatt lettek rossz jegyeid!

2015. okt. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel oda kell írni az igazolást.Legalább is a o.fő jobban szereti,mert akkor nem kell tartogatni az igazolásos papírokat.De szerintem csak azt mondom,hogy egyszerűen elhagytam.
2015. okt. 12. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!