Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Temetésre illik így menni?

Temetésre illik így menni?

Figyelt kérdés
Ma temetjük anya élettársának az anyukáját. Arra gondoltam, hogy egy fekete nadrágot veszek fel, fekete pólóval, ami okés is, viszont kabátom nincs. Egy olyan kabátom van, aminek a kar részei fekete bőr, a test része pedig fekete-szürke. Mivel esik az eső és nagy sár lesz, ezér gumicsizmát szeretnék felvenni, ami anya szerint nem gáz, mivel még "gyerek vagyok" (17 éves). Szerintetek jó leszek így?

2017. nov. 30. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
A kabáttal semmi gond, de én azért nem gumicsizmát vennék, hanem valami sötet cipöt
2017. nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gumicsizma is fekete, de rendben, akkor szerintem nem az lesz. :) Köszönöm a választ!
2017. nov. 30. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen gumicsizma. ha ilyen akkor teljesen kizárva: [link]

De nekem pl volt egy olyan gumicsizmám, ami nem volt felvégig gumi, így az rendes téli cipőnek is elment ha úgy volt.

2017. dec. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül muszáj volt a gumicsizmában mennem a nagy sárban, de teljesen jó volt. Egy divatosabb, fekete darab, még egy fekete szalag is van rajta és anya barátja is mondta, hogy egyáltalán nem volt gáz. Mindkettőtöknek köszönöm mégegyszer a segítséget!
2017. dec. 4. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!