Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azok az emberek, akik tudnak...

Azok az emberek, akik tudnak szaltózni, többek valamivel?

Figyelt kérdés

2017. nov. 30. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbek - de nagyon ostoba kérdés ez!
2017. nov. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen, többek. Nem is értem, hogy ezt miért kérdezed.

Aztán, hogy másban milyenek, az más kérdés.

2017. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy ilyet nem mer akarki megycsinálni, ehhez különlegesnek és különlegesen bátornak kell lenni, aki ilyet tud csinálni, az egy hihetetlenül bátor és hőstettre képes ember, aki akármit meg tud tenni, iszonyat nagy akaratereje van, erős izmos és valószínűleg még jóképű is és semennyire nem nagy az ilyen emberek egója, rendkívül szerények, ilyenekre vana világnak szüksége, ami még eszetekbe jut, kérlek írjátok le(ja és persze természetesen egyértelműen evidens és triviális, hogy nem magamra gondoltam,és remélem hogy még csak meg se fordult a fejetekben, hogy saját tulajdom magamra céloztam volna, mert tényleg nem, de na, higgyétek már el, most komolyan őszintén beszélek.
2017. nov. 30. 21:36
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez így nem feltétlenül igaz.

Ha valakinek ezt kis korától tanítják (persze nem rögtön az egészet), az kiválóan fogja csinálni, és semmiféle különleges képesség nem kell hozzá, mert menni fog neki, ha nem hízott el nagyon.

Úgyhogy több lesz a másiknál, az igaz - de csak ezzel a tudással, és semmi mással.

2017. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Te kérdező, én öreg ember vagyok (tényleg), így nem tudom, mi van manapság az iskolában.

Az én időmben tornaórán kötelező gyakorlat volt, több más mellett. Ma az olyan nagy dolog?

Nem mindenkinek ment, de más igen.


Aki tud szaltózni, az meg tudja cáfolni Eintstein általános és speciális elméletét?

Az olyan ember, aki erre képes, az különleges? Szerintem az. Viszont cirkuszi atlétának aligha megfelelő. Tehát nem különleges.


Minden ember (igen, mind a most már lassan 8 milliárdot elérő emberiség minden tagja) különleges és egyedi.

2017. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelők! Nem tudom észrevettétek e, de a kérdés természetesen csak a vicc kedvéért lett feltéve. Természetesen nem rendelkezik szulererővel aki tud, mert pl. egy medencébe ugrani nem valami nagy dolog. De a parkourosok akik mindenféls trükköt nyílt terepen csinálnak, na az már valami. Persze ettől még nem fognak jobban csajozni meg nem lesznek okosabbak. Aki felháborodott a kérdésen vagy komolyan vette, annak gratulálok, egy igazi feszült élettelen ember, aki minden kis szarságot komolyan vesz és nem tudja élvezni az életet- nade ígyis alig 100 évünk van, most minek kell ennyire túl komolyan venni mindent?(ez persze csak azoknak szólt akik komolyan vették a kérdést).
2017. dec. 1. 15:19
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hülyék vagyunk, nem vettük észre. Mehet a kukába.
2017. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Viccet legközelebb a "Humor" kategóriába, nagy vigyorgó szmájlikkal. OK?


Kérdező, te meg ne udvariatlankodj. Ilyenkor azért válaszolunk, hogy akinek esetleg tényleg ilyen problémája van, az tudjon tanulni belőle.

2017. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, már elnézést, de ha válszolsz egy egyértelműen értelmetlen és vicc kérdésre, akkor te is értelmetlen dolgot csinálsz azzal, hogy kommentelsz.
2017. dec. 2. 08:58
 10/15 Mézga Krisztina ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Ez az oldal tele van értelmetlen, látszólag vicces kérdésekkel, amiket nagyon sokan komolyan tesznek fel. Bár ez igen szomorú (de szórakoztató is), ha senki se válaszolna ezekre, megszűnne az oldal. Sajnos, te nem voltál szórakoztató...
2017. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!