Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elvesztettem a...

Mit tegyek, ha elvesztettem a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Már 2-ban is eggyütt jártunk ebédelni mostanáig de már van neki egy "vicces és megbízható" barátja ás már velem nem is foglalkozik. Mit tegyek most??

2017. nov. 30. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:

"Barátok jönnek mennek... ellenségek szaporodnak"


Hagyd, én a helyedben még örülnék is. Lehet majd az se lesz neki jó és ön majd vissza. Jobbik esetben meg megy tovább.

2017. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele. Nem érdemli meg hogy utána caflas. Az ilyen barátnők nem igazi barátnők. Keress egy olyan lányt akit szívesen meg ismernél jobban. Lehet hogy sok benetek a közös csak edig nem tudtad. Az is szóba jöhet hogy ő lesz az új legjobb barátnőd. De ha nagyon sok minden köt a másik barátnődhöz akkor kérdezd meg tőle bátran hogy mi baja veled. Hidd el jobb szemből hallani az igaszságot mint hátulról.
2017. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!