Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elvesztettem volna a legjobb...

Elvesztettem volna a legjobb barátomat?

Figyelt kérdés

17 éves normális hetero fiúk vagyunk! 3éve vagyunk barátok,és sok mindent megbeszéltünk, a nyáron sokat volt távol,külföldön.Mikor elkezdődött a suli(osztálytársak vagyunk,és még év végén megbeszéltük,h jövőre ugyan itt ülünk meg ilyenek) és nem mellém ült,és megkérdeztem,hogy miért? erre csak azt kaptam,hogy : Hagyjuk egymást békén,meg amúgy is bonyolult! Napokig nem szóltam hozzá,annyira megbántott..Látszódott sokszor rajta,hogy mintha bánná,de soha nem szólt,hogy: 'S' sajnálom :(

Egyszer le szóltam,hogy nem kell rosszba lennünk de jóba se.Ezután olyan jól elbeszéltünk,elhülyültünk..de másnap minden a régi.A születésnapja most volt nem régen,és én annak ellenére adtam neki ajándékot,tök normális volt aznap velem,mert megkértem,hogy maradjon már itt suli után!Normális volt,megkérdezte,hogy mi újság,és akkor is elbeszélgettünk tök jól!Látom,hogy mással el nevetgél,és igazából lehet,hogy ez fáj,mert akikkel ő van,azok őt nem kedvelik,és ő se őket!De inkább ott van velük...:(


2011. okt. 18. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom, ha igazán a barátod, akkor visszatalál a legjobb barátjához! Lehet hogy csak a többiekkel is barátkozni akar.. De mondjuk attól még nem kéne úgy elhanyagolni téged. :/ szerintem beszélj vele hogy mi az a bonyolult dolog..
2011. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!