Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy rajzos oldal kb. hány...

Egy rajzos oldal kb. hány év/hónap alatt szokott beindulni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az érdekelne engem, hogyha valaki mindennap feltesz pl. három képet a rajzos Facebook oldalára akkor kb. hány év/hónap alatt szokott az beindulni?

2017. nov. 30. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Az aktivitás jó, de sajnos nem elég. Hiába raksz fel 3 rajzot naponta, ha pl. nem vagy elég tapasztalt rajzos. De a tapasztalat sem elég önmagában. A marketing az, ami meghatározza a népszerűségedet. Saját tapasztalataim szerint csak egy Facebook oldallal még nem lehet messzire jutni, nekem pl van Twitter és DeviantArt oldalam is. Szóval a képlet: aktivitás + minőség + marketing.

Nem lehet kiszámolni, hogy mennyi idő kell, amíg be fog indulni. Én azt mondanám, hogy legalább egy év, de ki tudja, lehet, hogy annyira betalálnak a rajzaid, hogy négy hónap is elég.

2017. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ellenben nekem pl. 2 év alatt sem indult be, bár nálam a képletből hiányzik az aktivitás. Ugyanakkor ismerősömnél a minőség hiányzott, mégis 1 év alatt sokkal népszerűbb lett mint én. (Azóta fejlődött is annyit, hogy most már minőség is jobban megvan nála)
2017. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! ^^
2017. nov. 30. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!