Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Naponta körülbelül mennyit...

Naponta körülbelül mennyit kell ehez nyújtanom?

Figyelt kérdés
két hónap alatt szeretnék lemenni spárgába,az egyik lőrém meg van csak az oldalra és a másik elől hiányzik.Naponta körülbelül mennyit kellene nyújtanom ehez és milyen gyakorlatokkal? Ezalatt a két hónap alatt szeretném,ha terpeszülésbe úgy előre tudnák dőlni,hogy le érjen a mellkasom,ehez milyen gyakorlatokat végezek? Sikerülhet?

#hónap #siker #oldal #mellkas #nyújtás #spárga #terpesz #terpeszülés #előre dőlés
2016. aug. 1. 13:23
 1/1 anonim válasza:

Szia..en regebben a gimnasztikat nagyon imadtam es sajat magam keztem el edzeni...nem kis ido volt am..imadtam azt h milyen hajlekonnya tettem magamat...1 honapot nyujts kemenyen es utanna eszreveszed a valtozats...en siman letudtam menni spargaba h csak lecsusztam ...nem ledig torokulesbol...sok olyan gyakorlatot kell vegezned ami labnyujtasokhoz valo... kemeny edzes szukseges ehez! ☺

16/L

2016. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!