Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vigyek osztálybulira?...

Mit vigyek osztálybulira? Hogy szereljek be zenét?

Figyelt kérdés
Lesz mikulasbuli az osztályunkban, és megkértek engem, meg egy haveromat aki osztálytársam, hogy mi csinaljuk a zenét. Én értek az ilyesmikhez, de kéne kis tanács. Milyen zenéket szedjek össze, és milyen hangfalakat/hangszórókat vigyek amiket jól lehet használni egy osztályteremben. Még annyi hogy én buszos vagyok, szóval nem tudok nagy cuccokat cipelni. Kérdezni lehet priviben, és itt is. Köszi a valaszokat előre is!

2017. nov. 30. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Eléggé ellentmondásos az egész....azt mondod értesz hozzá, de azt sem tudod, milyen eszközöket használj, elvállaltad, pedig buszozol, tehát csak egy bögreszettet tudsz max vinni...ebből a helyzetből nem lehet túl sokat kihozni. Vagy csak elfogadjátok, hogy minimálisan sem kaptok jó hangzást, és viszed a az asztali, vagy bluetooth bögréket.

A zenéről meg: lehetőleg olyanokat keress, amiket az osztály szeret, törekedj, hogy mindenkinek legyen valami, ami egy kicsit is tetszik. Pl. kérd meg őket, hogy írjanak neked címeket, miket szeretnének hallani.

Hiába mondom azt, hogy vigyél el nekik egy f#sza Peter Gabriel albumot, nem fogják ismerni, ezáltal nem érzik olyan jól magukat, mint amikor folyton olyan számok jönnek, hogy "jaaj ezt ismerem"...vágod. :D

2017. dec. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!